Фен промисловий Елпром ЭФП-2500-3ЕC

Фен промисловий Елпром ЭФП-2500-3ЕC

Є в наявності
1013 грн.
Кількість:
-
+
Напруга живлення, В
220
Позиція 1 температури на виході, ° C
60
Позиція 2 подачі повітря, л/хв
300
Позиція 2 подачі повітря, л/хв
500
Позиція 2 температури на виході, ° C
60-350
Позиція 3 подачі повітря, л / хв
500
Позиція 3 температури на виході, ° C
60-600
Споживана потужність, Вт
2500
Частота струму, Гц
50

Особливості:

Висока якість збірки - конструкція міцна і надійна

Зручність під час використання - прилад легкий і комфортний

Зручний перемикач для регулювання повітряного потоку

Надійна керамічна спіраль - обладнання вирізняється довговічністю.


  • Опис
  • Відгуки
  • Оплата та доставка

Промисловий фен Елпром ЕФП-2500-3СЕ - надійний помічник для виконання робіт з теплової обробки різних матеріалів і предметів, наприклад, видалення фарби і покриттів, формування пластикових труб, розморожування водопровідних труб, паяння, антисептична обробка деревини і т.д. 

Фен промисловий Елпром ЕФП-2500-3СЕ має три температурні режими 60/60-350/60-600 °C. Ергономічний, легкий і компактний корпус забезпечить максимальний комфорт під час роботи. Потік повітря можливо ступінчасто регулювати вмикачем/вимикачем, при натисканні його в положенні "1", "2" або "3" досягається бажаний потік повітря. Якщо вмикач/вимикач встановлений у положення "1", то нагрівальний елемент не вмикається, працює тільки вентилятор. Цей режим використовується для охолодження фена після закінчення роботи, а також для охолодження, обдування і сушіння інших предметів. 

Конструкція Фена Елпром ЕФП-2500-3СЕ передбачає стаціонарне використання, встановивши його у вертикальному положенні. Будівельний фен оснащений комплексним захистом від перегріву, який запобігає пошкодженню інструменту при перевищенні нормальної робочої температури. Якісний будівельний фен Елпром ЕФП-2500-3СЕ має тривалий робочий ресурс. 

Комплектність:

Фен промисловий Елпром ЕФП-2500-3СЕ

Інструкція з експлуатації

Картонна упаковка.

Способы доставки
Поштові служби
Вартість доставки згідно з тарифами курьескіх служб на момент доставки. При офорленіі замовлення післяплатою, додатково стягується 2% комісії. Після відправлення замовлення Вам прийде SMS-повідомлення з номером експрес-накладної. Кур'єрська доставка по тарифам пошти.
Способи оплати при отриманні
Готівковою
Оплата готівкою при отриманні.
Картою на сайті
Оплата карткою під час оформлення замовлення, через сервіс безпечних платежів LiqPay, Google Pay, Apple Pay.
Увага! При оплаті замовлення картою Visa / MasterCard, отримати товар зможе тільки та людина, чиї ПІБ були вказані при оформленні замовлення.