Фільтри
Ціна  1476 - 7339 грн.
від
до
60516 грн.
300899 грн.
Макс. діаметр свердління, мм
Напруга живлення, В
Сила удару, Дж
Комплект акумуляторів, шт
Вага, кг
Сумний патрон
Запобіжна муфта
Число ударів, /хв
Потужність, Вт
Система патрона
Напруга мережі, В
Споживана потужність, Вт
Частота струму, Гц
Число оборотів, об / хв

Перфоратори / Молотки

Перфоратори / Молотки

Купити перфоратори та відбійні молотки вигідно у Елпром

Перфоратори та відбійні молотки стали одним із базових інструментів у будівництві, вони використовуються як у побутових, так і професійних завданнях різної складності. Вирішивши купити перфоратор чи відбійний молоток у Дніпрі, потрібно розібратися, чим відрізняються ці прилади. Ось основна відмінність між ними:

 • купити перфоратор можна для багатофункціонального застосування: свердління отворів різного розміру, розбивання твердих матеріалів (бетону, каменю, цегляних кладок);
 • купити відбійний молоток у Харкові варто лише для виконання завдань, потребуючих ударного методу роботи (руйнування бетонних стяжок, перегородок із твердих матеріалів тощо).

В інтернет-магазині Елпром представлені всі види товарів із різними експлуатаційними можливостями. Рекомендуємо вибирати модель та тип інструменту на основі запланованого обсягу, виду та складності завдань.

Перфоратори та відбійні молотки від виробника за найкращими цінами

Інтернет-магазин Elprom – це якісні будівельні інструменти власного виробництва для реалізації завдань будь-якої складності. В асортименті представлені перфоратори та відбійні молотки з високою потужністю та великим терміном служби. Прилади можуть використовуватись для:

 • штроблення;
 • збільшення отворів для вікон та дверей;
 • демонтажу перегородок та стін із цегли;
 • демонтаж балкових перекриттів;
 • формування отворів різного діаметра.

Відбійний молоток активно використовується для демонтажних робіт (знесення стін, стель, підлоги), демонтажу асфальту, розпушування землі, бетону та формування отворів у твердих матеріалах. Можна купити перфоратори та відбійні молотки у Дніпрі за вигідною ціною. Ми не створюємо накрутки – купуйте в Елпром товари безпосередньо від виробника без переплати.

Види перфораторів та відбійних молотків у магазині Елпром

Вирішивши купити відбійний молоток у Харкові, враховуйте, що він більше підійде для швидкого руйнування різноманітних конструкцій. Якщо для вас важливіше точне та ефективне створення отворів – краще купити перфоратор у Харкові. 

У нас представлені інструменти мережеві з різними характеристиками. Усі моделі мають регулювання швидкості та частоти ударів, багато має кілька режимів. Використання перфораторів та молотків від Елпром – це ваша впевненість у якісності, надійності та довговічності товарів.

Які параметри врахувати при покупці перфораторів та відбійних молотків?

Перш ніж купити перфоратор та відбійний молоток у Харкові слід врахувати безліч характеристик. Для початку визначте, для яких завдань купується товар і з якими матеріалами ви найчастіше стикатиметеся. Оцінювати інструменти потрібно за кількома параметрами:

 1. Сила удару. Вибирайте силу удару, ґрунтуючись на щільності поверхонь, які потрібно розбити.
 2. Потужність. Позначається на інтенсивності, швидкості і якісності виконуваних дій.
 3. Вигляд патронів. Усього існує три види патронів: SDS plus та max, а також шестигранник (HEX). На основі даних типів можуть використовуватись різні насадки для реалізації будь-яких завдань.
 4. Наявність антивібраційного ефекту. Це особливо важливо при реалізації складних, професійних завдань та роботі пристрою на максимальній потужності – антивібраційний ефект зменшує віддачу.

Щоб отримати допомогу у підборі перфоратора або відбійного молотка, зверніться до наших консультантів. Вони дадуть відповідь на ваші запитання і допоможуть вибрати товар виходячи з ваших потреб. У нас можна купити перфоратори та відбійні молотки у Дніпрі або оформити доставку до будь-якого міста. Бюджетні ціни, якісна продукція та бездоганний сервіс – все це про Елпром.