Фільтри
Ціна  1558 - 2050 грн.
від
до
63878 грн.
84050 грн.
Вага, кг
Діаметр диска, мм
Виробник
Потужність, Вт
Напруга мережі, В
Частота струму, Гц
Число оборотів, об / хв

Точильні верстати

Купити точильні верстати вигідно в Елпром

Точильні верстати - це багатофункціональні електроінструменти, головним завданням яких є заточування інструменту з металу та інших виробів. Купити точильний верстат у Києві варто для обробки наступних виробів:

  • ножів та свердел;
  • інструменту слюсарного та будівельного призначення;
  • труб із металу;
  • зон зварювання та ін.

Рішення купити точильні верстати в Харкові виявиться гідною альтернативою ручному точилу, дозволить значно заощадити час і сили. Цей електроінструмент також стане в нагоді для шліфування - вирівнювання поверхонь, видалення припусків.

Точильні верстати від виробника за найкращими цінами

Елпром є виробником електроінструменту - ви можете купити верстати точильні в Дніпрі за найкращими цінами. Продаж наших інструментів здійснюється на офіційному сайті, завдяки відсутності посередників немає накрутки та клієнти отримують максимально вигідну пропозицію.

Інструменти від Елпром – це постійний контроль якості, надання річної гарантії та лише надійні, довговічні прилади. Ми виготовляємо точильні установки з високою ефективністю та гідними експлуатаційними характеристиками, завдяки чому пристрої добре показують себе у роботі. Наш інструмент не підведе вас навіть при реалізації складних професійних завдань.

Види точильних верстатів у магазині Елпром

Асортимент інтернет-магазину Елпром постійно поповнюється новими товарами, ви неодмінно знайдете необхідний електроінструмент. Ми пропонуємо інструменти для побутового та професійного використання, гарантуємо їх надійність та високу продуктивність. Перш ніж купити точильні установки, визначтеся з завданнями для цього інструменту. Усього виділяють 2 види заточувальних верстатів:

  1. Універсальні. На них можна заточувати практично всі види інструментів та виробів. Вони зазвичай використовуються у побутових потребах чи для виконання незначного обсягу робіт.
  2. Спеціалізовані. Вони частіше використовуються для виконання професійних завдань та заточування багатолезового інструменту (фрез, пилок, розгорток, зенкерів та ін.). Також застосовується для заточування свердел та різців у великих обсягах. Спеціалізовані моделі мають додаткові підвиди та можуть мати декілька сфер застосування. Наприклад, існують моделі з гравером, що підвищує функціональність пристрою і робить його багатозадачним.

В Елпром можна купити верстати в Дніпрі для виконання різноманітних завдань. Наші товари можуть бути використані для виконання будь-якого обсягу робіт незалежно від їх складності.

Які параметри врахувати при покупці точильних верстатів?

Поставивши за мету купити точильні установки в Харкові, слід проаналізувати характеристики приладів. Від них залежить функціональність, працездатність та ефективність верстата. Головні параметри, які потрібно врахувати під час вибору моделі, описані нижче:

  1. Потужність. У більшості пристроїв максимальна потужність становить 520 Вт, чого цілком достатньо для реалізації складних завдань із великим навантаженням.
  2. Максимальна частота обертів кола. Від цього залежить якість результату та швидкість виконання. Частоти понад 2500 оборотів за хвилину достатньо для високої якості заточування.
  3. Зернистість абразивних кіл. Зернистість Р36 підійде для чорнового шліфування, а Р60 – для фінішної обробки. Ви можете використовувати кола, що входять до комплекту, або придбати інші під конкретні завдання.

Елпром пропонує виключно якісні пристрої із високою ефективністю. Завдяки нашому інструменту виконання складних завдань порадує легкістю та результатом.