Плиткорізний верстати

Купити плиткорізні станки вигідно в Елпром

Плиткорізи – це спеціальні електронні прилади, призначені для обробки, а саме різки, облицювальних матеріалів – керамограніту та керамічної плитки. Вирішивши купити плиткоріз у Києві, звертайтесь до Елпрому - магазину будівельних інструментів власного виготовлення. Наші товари призначені для побутового та професійного застосування, вони мають відмінні показники потужності, великий термін служби та широкий набір функцій. Наші покупці отримують масу привілеїв:

 • вигідна вартість;
 • наявність гарантії;
 • відмінна якість продукції;
 • великий термін служби інструменту;
 • широкий асортимент приладів для будь-яких завдань.

В Елпром - тільки функціональні плиткорізні станки, купити які можна за вигідною ціною. Ви можете купити плиткоріз у Харкові або замовити доставку до інших міст України.

Плиткорізні станки від виробника за найкращими цінами

В інтернет-магазині Елпром представлена лише продукція власного заводу. Завдяки цьому ми встановлюємо комфортну ціну на товари та гарантуємо бездоганну якість – кожен процес виробництва ретельно контролюється. Ви можете купити плиткорізні станки у Дніпрі з гарантією на 12 місяців, при необхідності – отримати консультацію та усунення проблем у роботі.

Щоб оформити замовлення – телефонуйте за контактним номером або оформляйте замовлення на сайті. Виникли складнощі з вибором відповідного плиткорізу? Розкажіть консультантам поставлені завдання та вони допоможуть підібрати пристрій, виходячи з ваших потреб.

Види плиткорізних станків у магазині Елпром

Пропонуємо купити плиткорізи в Києві з високим рівнем продуктивності, мінімальним ризиком вад у роботі та тривалим періодом служби. Електричні плиткорізні станки мають масу переваг:

 • проста експлуатація;
 • можливість Г-подібної різки;
 • можливість різки під кутом 45 та 90 градусів;
 • висока продуктивність.

В асортименті є плиткорізи з живленням від мережі та акумуляторні (ручні) моделі. Ручні пристрої ідеально підійдуть за умови неможливості підключення до мережі, але якщо вам потрібна довга і безперебійна робота - зупиніться на пристроях з мережевим живленням.

Які параметри врахувати при покупці плиткорізних верстатів?

Щоб купити плиткорізні станки в Харкові, потрібно попередньо визначити власні цілі, а також ознайомитися з основними характеристиками виробу. При виборі плиткорізу необхідно врахувати ряд особливостей пристрою:

 1. Якість збірки. За відсутності вібрацій та вісокої якості інструменту забезпечується максимально рівна різка облицювальних матеріалів. У магазині Елпром лише якісні товари, що гарантують високу ефективність та якість роботи.
 2. Потужність. Оптимальний показник потужності – до 0,8 кВт або до 11 тисяч обертів за хвилину.
 3. Розміщення двигуна. Прилади з нижнім положенням двигуна компактніші, але їх аналоги з верхнім розміщенням двигуна мають більш точний різ.
 4. Функція кутового різання. Ця можливість зазвичай є у професійному інструменті, вона значно спрощує обробку облицювання.
 5. Параметри зрізу. Зверніть увагу на номінальну довжину та глибину різу, які у якісного пристрою повинні становити до 500 та 40 мм відповідно.
 6. Розміри ріжучого диска. Найпоширенішим вважається різальний диск розміром 18 мм.

Також в асортименті можна зустріти прилади з додатковим функціоналом. Особливою популярністю користуються вироби із системою охолодження та лазерною розміткою. Система охолодження унеможливлює ризик перегріву під час тривалої роботи, що особливо важливо при реалізації професійних завдань. За допомогою вбудованого лазерного рівня можна зробити різ максимально рівним, що важливо для якісного укладання плитки.