Фільтри
Ціна  3567 - 3608 грн.
від
до
146247 грн.
147928 грн.
Товщина різу металу, мм
Напруга мережі, В
Споживана потужність, Вт
Частота струму, Гц

Ножиці по металу

Купити ножиці по металу вигідно у Елпром

Процес різки металу досить непростий, а при використанні неякісного інструменту він може бути навіть небезпечним. Щоб отримати рівний зріз та не ризикувати своєю безпекою, рекомендуємо купити ножиці по металу у Дніпрі. Про особливості та правила вибору товару ви можете дізнатись нижче.

Ножиці по металу від виробника за найкращими цінами

Ми представляємо власну продукцію, завдяки чому можемо встановити "заводські" ціни - без завищення та накруток. Саме тому, вирішивши купити ножиці по металу у Харкові, краще звертатися до нас. Ми постійно контролюємо виробництво, випускаємо лише ті вироби, які мають бездоганну якість та можуть задовольнити потреби клієнтів.

Здійснюючи покупку у нас, ви отримуєте якісні, функціональні, надійні та довговічні прилади. Усі товари справляються зі складними завданнями, наша продукція може застосовуватись у професійних та побутових потребах.

Види ножиць по металу у магазині Елпром

Ножиці по металу у Києві в магазині Елпром можна купити різних видів: вирізні, вирубні, шліцеві. Товари використовуються для конкретних завдань, відрізняються функціоналом та сферою застосування. Найчастіше використовуються вирізні або листові моделі – вони практично універсальні та підійдуть для різноформатних завдань.

Електроножиці мають високий рівень міцності та надійності, вони легко впораються навіть зі складними завданнями, а вам не доведеться ризикувати здоров'ям – прилади обладнані спеціальним захистом, щоб унеможливити ризик травматизму. Електричні ножиці використовуються для виконання найрізноманітніших завдань:

  • нарізка профнастилів;
  • формування металочерепиці для покрівельних робіт;
  • обробка металу листового типу для формування заготівель;
  • різка арматури;
  • формування отворів у металі.

Способів застосування електроножиць величезна кількість (залежно від конструкції приладу), тому вироби мають попит. В інтернет-магазині Елпром можна купити якісні ножиці по металу. Якщо у вас виникла потреба купити ножиці по металу - ми з радістю готові вам допомогти. Гарантуємо, що ви будете задоволені якістю, надійністю та довговічністю товарів.

Які параметри врахувати при купівлі ножиць для металу?

Перед тим, як купити ножиці по металу в Дніпрі, слід уважно ознайомитися з характеристиками товару. Залежно від параметрів та можливостей товару формується його сфера використання. При підборі моделі зверніть увагу на такі характеристики:

  1. Тип живлення. Сьогодні на ринку представлені моделі двох видів: із зарядкою від мережі та автономними акумуляторами. Мережеві мають необмежений ресурс роботи та підвищену потужність. Акумулятор можна використовувати лише обмежений відрізок часу (поки не розрядиться акумулятор), але вони мають відмінну мобільність і стануть кращим варіантом для укладання покрівлі.
  2. Потужність. У середньому ножиці для металу мають потужність 300-700 Вт. Чим вище потужність - тим більшої товщини метал може різати прилад (але враховуйте, що вага відповідно також буде більшою).
  3. Кількість обертів за хвилину. Цей параметр вказує на те, наскільки швидко та акуратно виконуватиметься різ. Моделі з регулюванням числа обертів дозволяють налаштувати пристрій на оптимальну частоту залежно від матеріалу, що обробляється.
  4. Вага. Прилади з невеликою вагою простіші у використанні, але вони не завжди мають належні потужність та функціональність. На пристроях з вагою понад 2 кг встановлюється додаткова ручка – для можливості тримати ножиці двома руками.
  5. Мінімальний радіус різання. Від цього залежить маневреність ножиць, а отже, і загальна функціональність.

Рекомендуємо купити ножиці по металу в Дніпрі від Елпром - гаранта якості, надійності та функціональності. Наша продукція впорається навіть із найскладнішими завданнями, при цьому вам не потрібно переплачувати – у магазині діють ціни від виробника.