Фільтри
Ціна  574 - 1025 грн.
від
до
23534 грн.
42025 грн.
Позиція 2 температури на виході, ° C
Позиція 2 подачі повітря, л/хв
Позиція 1 температури на виході, ° C
Позиція 2 подачі повітря, л/хв
Напруга живлення, В
Позиція 3 температури на виході, ° C
Позиція 3 подачі повітря, л / хв
Споживана потужність, Вт
Частота струму, Гц

Фени промислові

Купити промислові фени вигідно у Елпром

Інтернет-магазин Елпром займається виробництвом різних електроінструментів, і промислові фени входять до їх числа. Наша продукція характеризується такими параметрами:

 • висока точність та гарна якість роботи;
 • відмінні показники продуктивності у побутовому та професійному використанні;
 • широкий функціонал для реалізації будь-яких завдань;
 • відмінна якість зборки, а значить міцність та надійність корпусу;
 • великий термін служби та надійність.

Вирішивши купити промислові фени у Харкові - неодмінно звертайтесь до магазину Елпром. Ми гарантуємо гідну якість товарів, завдяки чому ви можете бути впевнені у їхній надійності та довговічності. Крім того, Елпром видає гарантію на 12 місяців, що підтверджує якість фенів нашого виробництва.

Промислові фени від виробника за найкращими цінами

Магазин Елпром пропонує споживачам власну продукцію. Електроінструменти виготовляються із високоякісних матеріалів, мають великий термін служби та високий рівень надійності. Рішення купити будівельні фени в Києві буде актуальним для використання:

 • у меблевому виробництві;
 • під час монтажу натяжних стель;
 • під час запуску дизельного двигуна взимку;
 • у малярських роботах;
 • у побутових потребах.

Сфера застосування фенів величезна - вони використовуються і в побуті, і в професійних завданнях. Ми надаємо гарантію на 12 місяців та суворо дотримуємося правил виготовлення.

Види будівельних фенів у магазині Елпром

В інтернет-магазині Елпром представлена велика кількість промислових фенів з різними параметрами та можливостями. Якщо ви вирішили купити промислові фени у Дніпрі, слід ознайомитись з існуючими видами інструментів:

 1. З регулюванням потужності потоку повітря та температурними режимами. Інструменти з регулюванням мають більшу функціональність і можуть застосовуватись для обробки різних матеріалів.
 2. Стаціонарні чи переносні. Якщо планується використання промислового фену в одному місці – підійдуть стаціонарні моделі. Але функціональнішими є переносні фени.

Ми пропонуємо купити будівельні фени у Дніпрі різних видів. Якщо у вас виникли складнощі з вибором – рекомендуємо звернутися до наших консультантів. Вони допоможуть підібрати оптимальну модель та оформлять замовлення в телефонному режимі.

Які параметри врахувати під час купівлі промислових фенів?

Щоб купити промислові фени в Харкові, які виправдають ваші потреби, слід звернути увагу на такі параметри:

 1. Потужність. Будівельні фени мають потужність від 400 Вт. Від потужності залежить продуктивність пристрою та можливість виконання різних завдань.
 2. Температура вихідного потоку повітря.
 3. Сила потоку повітря. Чим сильніший потік повітря, тим на більшу відстань поширюватиметься дія пристрою.
 4. Комплектація. Перш ніж купити будівельний фен, необхідно звернути увагу на його комплектацію. Рекомендовано вибирати моделі, що укомплектовані такими запчастинами: запасними щітками, великою кількістю насадок із різними конфігураціями. Також зверніть увагу на наявність допоміжного інструменту для проведення монтажних робіт.
 5. Довжина шнура. Якщо ви плануєте використовувати фен на будівельних об'єктах, краще вибирати моделі з довгим шнуром. Це значно спростить роботу та дозволить використовувати пристрій далеко від роз'єму живлення.
 6. Час роботи при максимальному навантаженні. Якщо ви плануєте великий обсяг робіт - вибирайте фени з більшим часом роботи (не менше півгодини).
 7. Кількість режимів. Рекомендовано вибирати моделі з кількома режимами – це дозволить працювати з різними матеріалами.

Ми забезпечуємо оперативну доставку по Україні та пропонуємо кілька варіантів оплати, дбаючи про комфорт клієнтів. Гарантуємо, що купивши наші інструменти, ви оціните їхню якість, надійність та тривалий термін служби.