Фільтри
Ціна  574 - 1599 грн.
від
до
23534 грн.
65559 грн.
Для труб діаметром, мм
Температура нагріваючого елемента, С
Потужність, Вт
Час розігріву, хв
Напруга мережі, В
Частота струму, Гц

Паяльники пластикових труб

Купити паяльники пластикових труб вигідно в Елпром

В даний час для монтажу систем водопостачання, опалення та подачі повітря все частіше використовують поліпропіленові труби замість металевих. Такі труби значно простіше різати та монтувати, але для їх скріплення необхідно купити паяльник пластикових труб у Києві.

Інтернет-магазин Елпром є виробником та продавцем якісних електроінструментів, у тому числі ми займаємося виготовленням паяльників для поліпропіленових труб. У нас ви зможете купити паяльники пластикових труб у Харкові, а також замовити доставку товарів у зручний спосіб. Всі наші інструменти є універсальними, завдяки чому вони можуть використовуватись для:

 • побутових потреб та невеликого обсягу робіт;
 • професійних завдань будь-якого типу та складності.

Наші інструменти мають відмінну якість, високу ефективність роботи та великий термін служби, також на кожен прилад ми надаємо гарантію на 12 місяців. Купівля електроінструментів від Елпром - запорука ефективного та швидкого виконання будь-яких завдань.

Паяльники пластикових труб від виробника за найкращими цінами

З запитом купити паяльники труб в Дніпрі чи Києві - звертайтесь в Елпром. Наш інтернет-магазин має широкий асортимент різноманітних електроінструментів з багатим функціоналом та високим рівнем ефективності. Ось кілька причин, чому Елпром обирають все частіше:

 • ми пропонуємо бюджетну вартість товарів завдяки тому, що самостійно їх виготовляємо та продаємо у власному офіційному магазині;
 • гарантуємо бездоганну якість товарів та надаємо гарантію на інструмент до 1 року;
 • створюємо універсальний інструмент, здатний використовуватись і в побуті, і у професійних цілях;
 • здійснюємо доставку по Україні, а також пропонуємо кілька варіантів оплати.

Ми пропонуємо купити паяльники пластикових труб у Києві та інших містах за максимально вигідною ціною. Всі наші товари мають великий термін служби, при дбайливій експлуатації їх вистачить не один рік.

Види паяльників пластикових труб у магазині Елпром

Ви можете купити паяльники пластикових труб у Дніпрі, що відрізняються своїми конструктивними особливостями, а значить і особливостями роботи. Усього розрізняють два види паяльників:

 1. З плоским нагрівачем. Це універсальні прилади, які використовуються переважно у побутових потребах. Їхньою відмінністю є те, що вони підійдуть для роботи з рівними, відкритими ділянками.
 2. З циліндричним нагрівачем. Ці моделі призначені для професійного використання. Вони допомагають виконувати паяння у важкодоступних місцях. Зовні такі товари трохи нагадують звичайну плойку.

Для побуту зазвичай не потрібні моделі з циліндричним нагрівачем, хоча в деяких випадках без них не обійтися.

Які параметри врахувати під час купівлі паяльників пластикових труб?

Перш ніж купити паяльник пластикових труб у Харкові, обов'язково ознайомтеся з базовими параметрами пристрою. При виборі необхідно врахувати такі особливості пристроїв:

 1. Наявність терморегулятора. Він необхідний для регулювання температури та встановлення оптимального режиму для конкретних завдань.
 2. Комплектація. У комплект паяльників постійно входять різноманітні насадки, що дозволяють працювати із трубами різного діаметру. Чим більше насадок у комплекті – тим ширша сфера застосування приладу.
 3. Потужність. Від цього залежить ефективність роботи та швидкість нагрівання. Якщо пристрій має невелику потужність, потрібен час для того, щоб він набрав робочу температуру.

Всі характеристики мають значення і щоб купити паяльник для пластикових труб, здатний реалізувати ваші потреби, потрібно врахувати кожну особливість. Серед доступних в асортименті товарів є пристрої із такими характеристиками:

 • діапазон робочої температури – від 0 до 300 градусів;
 • час нагрівання – 2-3 хвилини.

Також ми пропонуємо додаткові насадки та оснащення для пристроїв, що розширюють його функціональність. Вибирайте потрібні електроінструменти та купуйте їх за вигідною ціною прямо зараз.