Фільтри
Ціна  1353 - 1927 грн.
від
до
55473 грн.
79007 грн.
Макс. ширина стругання за один прохід, мм
Макс. глибина стругання за один прохід, мм
Напруга мережі, В
Споживана потужність, Вт
Частота струму, Гц
Число оборотів, об / хв

Рубанки

Купити рубанки вигідно у Елпром

Електрорубанок - це один із видів ручного інструменту, що застосовується для обробки дерева, вирівнювання його поверхні після грубої обробки. Вирішивши купити рубанок, ви зможете усунути з поверхні дерева різні дефекти і нерівності, але враховуйте, що інструмент не призначений для фінальної обробки. Його головне завдання – усунути нерівності з дерев'яної поверхні та підготувати її для подальшої обробки більш точними електроприладами.

Рубанки від виробника за найкращими цінами

Щоб купити рубанки у Дніпрі на максимально вигідних умовах – найкраще звертатися до компанії-виробника, однією з яких є Елпром. Ми не завищуємо вартість електроінструментів, не робимо накрутки, завдяки чому угода для клієнтів буде максимально вигідною.

Окрім комфортної вартості, наші клієнти отримують якісний, надійний інструмент, перевірений роками. Електроінструмент від Елпром легко впорається з великими навантаженнями та складними завданнями, він має попит і в побутовому, і в професійному використанні.

Щоб купити рубанок у Києві та інших регіонах України можна скористатися доставкою - ми відправимо електроінструмент у найкоротший термін. На вибір клієнтам пропонується кілька варіантів оплати, а при виникненні будь-яких проблем чи питань – звертайтесь до наших консультантів за контактним номером телефону.

Види рубанків у магазині Елпром

До рішення купити електрорубанок у Харкові приходить все більше людей. Цей інструмент може застосовуватися для реалізації побутових потреб, ремонту та будівництва, а також професійної обробки деревини у великих обсягах. Представлений інструмент дозволяє виконувати ряд функцій, серед яких:

 • підрізування фаски;
 • обробка пиломатеріалів та підгонка їх під необхідні габарити;
 • вибірка чверті;
 • створення виступів на ребрах бруса чи дощок, скріплених між собою.

Конструкція електрорубанків включає основу, блок електромотора, барабан з ножами, кнопки запуску, платформи-підошви та приводний ремінь. Крім того, всі моделі мають рукоятку для опори, накладку з гуми та бічний обмежувач. Деякі моделі можуть мати відмінності у конструкції, що впливає на функціональність приладів та зручність їх використання. Залежно від призначення рубанків їх поділяють на 3 види:

 1. Побутові. Вони зазвичай мають невисоку потужність і підходять для невеликих обсягів робіт.
 2. Напівпрофесійні. Можуть використовуватися в промислових завданнях, але зазвичай не використовуються для складних, багатозадачних робіт.
 3. Професійні. Це ідеальний вибір для тих, хто займається обробкою дерева. Купити рубанки у Дніпрі професійного типу переважно вирішують співробітники невеликої меблевої, деревообробної фірми або представники будівельної галузі.

Якщо у вас запланований невеликий обсяг робіт – краще зупинитися на побутових приладах, адже вони зазвичай економічніші. Але якщо потрібна професійна обробка дерева – такі пристрої навряд чи підійдуть. Зателефонуйте за контактним номером - і ми допоможемо підібрати найкращий інструмент для вас, а також оперативно оформимо замовлення.

Які параметри врахувати під час купівлі рубанків?

Перш ніж купити рубанки, необхідно ознайомитися з характеристиками пристроїв, їх функціональними можливостями. При виборі рекомендуємо звернути увагу на такі параметри:

 1. Потужність. Цей показник варіюється в межах 500-2500 Вт. Для побутового застосування достатньо моделей до 900 Вт, але краще вибирати товари із регулюванням. Це дозволить обробляти матеріали будь-якої твердості.
 2. Ширина стругання. Чим більший цей критерій, тим менше разів доведеться проходити по поверхні.
 3. Швидкість обертання барабана. Чим вище швидкість обертання, то кращим буде якість обробки.
 4. Глибина стругання. Побутові моделі можуть зрізати до 4 мм деревини, а професійні – до 18 мм.

Елпром пропонує купити рубанки, які мають високий рівень надійності та довговічності. Моделі обладнані захистом від випадкового включення та пошкодження ножів, завдяки чому продукція має великий термін служби. Покупка в Елпром точно буде вигідною для кожного.