Фільтри
Ціна  3854 - 4879 грн.
від
до
158014 грн.
200039 грн.
Діаметр диска, мм
Напруга мережі, В
Споживана потужність, Вт
Частота струму, Гц
Число оборотів, об / хв

Відрізні верстати по металу

Купити відрізні верстати по металу вигідно в Елпром

Метал має велике значення в промисловості та побуті, він широко поширений у всьому світі та використовується для створення найрізноманітніших конструкцій, виробів. Саме тому обробка металу має таке велике значення. Щоб отримати можливість різати металеві конструкції, необхідно купити відрізні верстати по металу. За допомогою цього інструменту ви зможете проводити обробку наступних виробів із металу:

 • прут;
 • швелер;
 • куточок;
 • двотавр та інше.

З простими інструментами різати профіль практично неможливо або дуже довго, але, вирішивши купити верстати по металу в Харкові, ви значно заощадите свій час і сили. Інструмент має унікальну конструкцію, завдяки якій обробка металів будь-якої товщини виконується досить просто та швидко.

Відрізні верстати по металу від виробника за найкращими цінами

Прийнявши рішення купити відрізні верстати в Дніпрі, враховуйте, що від якості інструментів залежить їх функціональність, ефективність і термін служби. У нашому інтернет-магазині Елпром представлені виключно якісні, надійні та довговічні пристрої, які приємно порадують вас своєю функціональністю. В асортименті лише товари власного виробництва, що обертається масою переваг для наших клієнтів:

 • можливість купити відрізні верстати по металу без переплати посередникам;
 • наявність офіційної гарантії терміном від 12 місяців;
 • отримання кваліфікованої допомоги спеціалістів, завдяки якій ви легко підберете оптимальний верстат по металу;
 • великий асортимент електроінструментів із різним функціоналом та можливостями.

Не варто задовольнятися посередньою якістю, коли є Елпром. Ми випускаємо тільки якісну продукцію – з великим терміном служби та гарною функціональністю. Виникли проблеми з вибором моделі? Зателефонуйте нам, і наші консультанти підберуть вам оптимальну модель виходячи з особистих потреб.

Види відрізних верстатів по металу у магазині Елпром

В асортименті магазину Елпром можна купити відрізні верстати по металу високої якості. Всі ці інструменти мають подібну конструкцію та відрізняються лише експлуатаційними параметрами. Саме їх потрібно враховувати під час купівлі товару. Всі електроінструменти інтернет-магазину Елпром мають численні переваги, і відрізні верстати не стали винятком. Вони характеризуються:

 • високою точністю різки;
 • здатністю у рази прискорити робочі процеси;
 • мінімальною шириною пропилів;
 • значною економією електроенергії.

Наші товари не лише якісні та довговічні, а ще й економічні. Відрізні верстати по металу найчастіше використовуються в промисловості, але вони також підійдуть і для побутових завдань. Інструменти Елпром – ваші помічники у будівництві!

Які параметри врахувати під час купівлі відрізних верстатів по металу?

Купівля будь-якого інструменту - відповідальне завдання, особливо якщо електроінструмент використовуватиметься у професійних та промислових цілях. Щоб купити відрізні верстати по металу в Дніпрі та не зневіритися щодо їхньої функціональності, радимо при покупці звертати увагу на наступні характеристики:

 1. Потужність. Від цього показника залежить із наскільки складними завданнями зможе впоратися прилад.
 2. Продуктивність. Вона вказує на ефективність роботи та можливості обробки металів різної товщини та типу.
 3. Матеріал корпусу. В Елпром представлені виключно міцні інструменти, які показують високу стійкість навіть за складної обробки.
 4. Глибина різання під 90 і 45 градусів. Цей показник вказує на те, метал якої глибини ви зможете обробляти під різним кутом обробки. Якщо ви плануєте використовувати прилад у професійних цілях - краще купити відрізний верстат по металу з великою глибиною різу незалежно від кута.
 5. Швидкість обертання диска. Параметр впливає на те, як швидко проходитиме обробка. Він особливо важливий під час роботи з великим обсягом завдань.

Це базові характеристики, які неодмінно потрібно врахувати, перш ніж купити відрізні верстати по металу в Харкові. Якщо у вас залишилися питання – зверніться до консультантів. Вони допоможуть підібрати оптимальний інструмент для реалізації ваших завдань та оформлять замовлення у телефонному режимі.