Фільтри
Ціна  738 - 2665 грн.
від
до
30258 грн.
109265 грн.
Діаметр диска, мм
Константна електроніка
Довжина стрічки, мм
Шліфувальна поверхня, мм
Швидкість протягання стрічки, м / хв
Розмір шліфувального паперу, мм
Різьба шпинделя
Ширина шліфування, мм
Напруга мережі, В
Споживана потужність, Вт
Частота струму, Гц
Число оборотів, об / хв

Шліфмашини

Купити шліфувальні машини вигідно у Елпром

Інтернет-магазин Елпром пропонує якісні та надійні електроінструменти для реалізації побутових та професійних завдань. У магазині можна купити шліфувальні машини у Харкові з відмінними експлуатаційними параметрами та високою ефективністю роботи. Всі товари виготовляються на власному виробництві, перед продажем проходять ретельні перевірки. Завдяки цьому ми гарантуємо високу якість усіх інструментів та їхній великий термін служби. Наш інтернет-магазин має низку особливостей:

 • власна продукція найвищої якості;
 • великий вибір шліфувальних машин з різним функціоналом та характеристиками;
 • вигідна вартість електроінструментів та відсутність накрутки;
 • кілька варіантів доставки та оплати;
 • грамотна служба підтримки, яка завжди готова відповісти на запитання клієнтів.

Щоб купити шліфувальні машини в Дніпрі достатньо подати заявку онлайн або зателефонувати за контактним номером. Ми гарантуємо, що наш інструмент прослужить вам не один рік та порадує чудовою якістю.

Шліфмашини від виробника за найкращими цінами

Купити шліфувальні машини в Києві варто при потребі обробити різні поверхні (дерево, метал, пластмасу, камінь) перед фінальною обробкою - фарбуванням або нанесенням лаку. Головне призначення такого інструменту – вирівнювання та очищення поверхонь, а також їх полірування.

Елпром пропонує потужні, надійні та довговічні шліфувальні машини, виготовлені на власному заводі. Ми пропонуємо товари для реалізації побутових потреб чи виконання складних, промислових завдань. У нас представлені шліфувальні машини, що мають відмінності в комплектації, потужності та конструкції. Всі інструменти мають бюджетну вартість, що дає змогу отримати функціональний прилад на вигідних умовах.

Види шліфувальних машин у магазині Елпром

Щоб купити шліфувальні машини, потрібно в першу чергу визначитися з видом інструменту. Залежно від можливостей приладу, його функціональних особливостей та призначення всі шліфувальні машини поділяють на декілька видів:

 1. Плоскошліфувальні. Їх також називають вібраційними. Вони отримали таку назву через плоску підошву, яка переміщається з мінімальною амплітудою, але має високу швидкість. Прилади призначені для фінальної обробки поверхні для подальшого фарбування або лакування. Підходить до роботи з різними матеріалами.
 2. Ексцентрикові. Робоча частина має круглу форму, завдяки чому, крім обертальних, вона виконує також і коливальні рухи. Ексцентриковий пристрій добре підходить для робіт із нерівними поверхнями. Він часто використовується для чистки, шліфування, полірування продукції з дерева, металу, пластмаси.
 3. Стрічкові. Вони призначені для початкової обробки плоских поверхонь: грубого шліфування, обдирки та вирівнювання.
 4. Варіошліфувальники. Мають невелику шліфувальну частину, завдяки чому добре підійдуть для обробки кутів, кромок та дрібних поверхонь.

Крім цього, можна купити шліфувальні машини в Харкові з прямокутною обробною поверхнею. Вони мають невисоку вартість, а також до них легко підібрати видаткові матеріали.

Які параметри врахувати при купівлі шліфувальних машин?

Перш ніж купити шліфувальні машини у Дніпрі потрібно ознайомитися з параметрами та можливостями виробів, зрозуміти, чи зможуть вони реалізувати ваші потреби. Оцінювати інструмент слід за низкою критеріїв:

 1. Потужність. Параметри потужності вказують на те, як швидко та ефективно виконуватимуться встановлені завдання.
 2. Площа робочої частини. Чим більше шліфувальна площа, тим швидше ви можете виконати необхідний обсяг робіт.
 3. Вага. Чим більше важить пристрій, тим складніше буде з ним працювати і тим гірше буде маневровість.
 4. Додаткові особливості. Зокрема, потрібно переконатися в наявності пилозбірника – він встановлюється на багато моделей та значно спрощує роботу з інструментом.

Якщо у вас виникли складнощі з вибором найкращого інструменту – дзвоніть нам. Ми допоможемо підібрати оптимальну модель, виходячи з ваших потреб.