Фільтри
Ціна  1476 - 10496 грн.
від
до
60516 грн.
430336 грн.
Ріжуча здатність, мм: дерево/метал
Обсяг масла / паливного бака, л/л
Хід штока, мм
Напруга, В
Потужність, Вт
Частота ходу, об/хв
Довжина шини, мм
Глибина пропила при 90°, мм
Вага, кг
Напруга живлення, В
Макс. глибина різу, мм
Потужність, лс/кВт
Діаметр пильного диска, мм
Діаметр диска, мм
Холостий хід, об/хв
Частота ходу, хв
Ємність акумулятора, А / ч
Частота обертання шпинделя, об / хв
Виробник
Напруга мережі, В
Споживана потужність, Вт
Частота струму, Гц
Число оборотів, об / хв

Пили

Хіт продажів
-10%
Бензинова пила Craft-tec СТ-4000
Хіт продажів
-10%
Бензинова пила Craft-tec СТ-5000
Хіт продажів
-9%
Бензинова пила Craft-tec СТ-5500

Пили

Купити пили вигідно в Елпром

Інтернет-магазин Елпром має великий асортимент електроінструментів, в якому, зокрема, представлені різноманітні електричні пили. У нас можна купити пили в Києві будь-якого типу: дискові, торцеві, шабельні. Незалежно від модифікації та особливостей ми гарантуємо високу якість товару та неперевершену ефективність роботи. Пили мають широку сферу застосування, тому купити пили в Харкові варто для реалізації багатьох завдань:

  • спилу дерев;
  • обробки різних матеріалів, у тому числі дерева та металу;
  • виконання побутових завдань;
  • проведення різноманітних будівельних робіт.

Залежно від типу та призначення пили, вона може виконувати різні завдання та використовуватись для обробки будь-яких матеріалів. На всі наші товари діє гарантія 12 місяців. Також ви можете купити пили у Дніпрі з гарантією до 3 років.

Пили від виробника за найкращими цінами

Ми є виробником електроінструментів і продаємо виключно власні товари, у надійності котрих ми впевнені на 100%. Під час виробництва інструментів використовуються інноваційні технології, застосовуються різноманітні професійні установки та методики. Завдяки цьому наші інструменти мають великий термін служби, показують високоефективну роботу та справляються з різними навантаженнями.

Все частіше користувачі бажають купити пили в Києві від Елпром – і це не дивно. Наша продукція високого рівня, добре справляється з побутовими та складними професійними завданнями. Інструменти виготовляються із якісних, міцних матеріалів, характеризуються стійкістю та надійністю.

Види пилок у магазині Елпром

Асортимент магазину Елпром включає велику різноманітність пил. Зокрема, у нас можна купити пили в Харкові наступних типів:

  1. Шабельні. Досить часто їх називають електричними ножівками – це найточніше визначення даного інструменту. Шабельні пили призначені для різання різних матеріалів. Вони мають змінне ріжуче полотно, завдяки чому ви зможете підібрати оптимальне для обробки тих чи інших матеріалів.
  2. Торцеві. Вони призначаються для здійснення прямолінійного розпилу різноманітних матеріалів. На торцеві пили встановлюється твердосплавний диск, що підходить для обробки алюмінію та його сплавів, пластмаси, дерев'яних плит.
  3. Циркулярні (дискові). Такі моделі призначені для подовжнього та поперечного різання різних матеріалів: металу та дерева. Головна особливість інструменту – максимальна точність обробки. У якості ріжучого елементу використовується сталевий диск із зубцями по всьому колу.

Залежно від свого типу пили мають відмінності у функціональності та передбачуваних роботах. Якщо ви вагаєтесь з вибором оптимального варіанту - зверніться до наших консультантів, які завжди готові допомогти.

Які параметри врахувати при купівлі пилок?

Щоб вибрати та купити пили в Дніпрі, необхідно врахувати безліч факторів, уважно ознайомитися з параметрами інструменту. Насамперед, потрібно визначитися з відповідним видом пили. Після цього слід оцінити пристрій за низкою критеріїв:

  1. Потужність. Вона впливає на ефективність роботи та можливість обробки різних матеріалів. Пили з потужністю до 1500 Вт підійдуть для реалізації простих завдань, а для професійної експлуатації краще вибрати моделі, потужність яких понад 2000 Вт.
  2. Вага. Від ваги залежить комфорт експлуатації пили. Малопотужні моделі зазвичай важать у районі 4-6 кг, працювати ними легко та зручно. Але професійні, потужні пили часто мають вагу понад 10 кг.
  3. Комплектація. Багато товарів додатково комплектуються різними витратними матеріалами, що дозволить отримати додаткову економію.

Також потрібно враховувати індивідуальні характеристики кожного виду пили. Наприклад, при виборі торцевих моделей має значення довжина шини, для циркулярних - розмір та зносостійкість диска. Детально вивчіть параметри приладу, щоб зрозуміти, чи зможе він реалізувати поставлені перед вами завдання.