Фільтри
Ціна  3854 - 7216 грн.
від
до
158014 грн.
295856 грн.
Вага, кг
Виробник
Діаметр диска, мм
Глибина пропила при 90°, мм
Потужність, Вт
Напруга мережі, В
Частота струму, Гц
Число оборотів, об / хв

Штроборізи

Купити штроборізи вигідно в Елпром

Штроборези або, як їх ще називають, бороздороби застосовуються для формування глибоких та широких отворів у різних матеріалах - бетонних та кам'яних поверхнях, цегляній кладці, а також для укладання труб при монтажі проводки, системи опалення та газопроводу. При цьому роботи можуть виконуватись фактично без пилу. Прийнявши рішення купити штроборізи, ви оціните численні переваги пристроїв:

 • можливість збільшити швидкість виконання робіт у 2 рази;
 • прямі та рівні пази;
 • можливість регулювати глибину різки та відстань між штробами;
 • універсальність та багатозадачність.

Інтернет-магазин Елпром представляє якісні, надійні та довговічні інструменти. Ми пропонуємо купити штроборізи у Дніпрі за вигідною вартістю. В асортименті великий вибір штроборізів з різними характеристиками та функціональними можливостями.

Штроборези від виробника за найкращими цінами

Рішення купити штроборізи у Харкові передбачає пошук надійного магазину, здатного гарантувати високу якість інструментів та запропонувати вигідні ціни. Елпром є саме такою організацією - купівля інструменту у нас має безліч переваг:

 • в асортименті інструмент власного виробництва, завдяки чому клієнтам пропонується заводська ціна без накрутки;
 • висока якість товарів та великий вибір штроборізів із різними експлуатаційними характеристиками;
 • надання гарантії 12 місяців на всі електроприлади;
 • наявність доставки та кількох варіантів оплати;
 • можливість отримання грамотної консультації та допомоги у підборі штроборізу.

Пропонуємо купити штроборізи в Києві та Харкові не переплачуючи і не маючи жодних сумнівів у якості продукції. Ми гарантуємо, що весь інструмент надійний та довговічний, він має гарну функціональність та високі експлуатаційні можливості.

Види штроборізів у магазині Елпром

Намір придбати штроборізи в Дніпрі стикається з необхідністю визначити види необхідних робіт та підібрати відповідний з ними інструмент. За типом живлення виділяють мережеві та акумуляторні моделі. Головна перевага акумуляторних моделей - автономність - їх можна використовувати навіть на об'єктах, не підключених до живлення. Мережеві пристрої не вимагають підзарядки і можуть використовуватися необмежену кількість часу.

Крім того виділяють такі види штроборізів:

 1. Побутові. Потужність не перевищує 1500 Вт, тому можна використовувати пристрої лише для простих маніпуляцій – штроблення під електропроводку та формування невеликих отворів.
 2. Напівпрофесійні. Потужність таких приладів може досягати 2 кВт, але найчастіше використовуються для реалізації домашніх завдань.
 3. Професійні. Це витривалі та багатофункціональні пристрої, що мають великий термін служби та відмінну ефективність у роботі. Стануть найкращим вибором для професійних майстрів.

Приймати рішення, який штроборіз купити в Києві необхідно в залежності від складності та обсягу завдань. Для побутового застосування підійдуть побутові та напівпрофесійні моделі, але для великих обсягів та складних завдань краще вибрати професійні інструменти.

Які параметри врахувати при купівлі штроборізів?

Щоб купити штроборізи в Харкові, потрібно при підборі врахувати всі особливості інструментів. Одним із головних параметрів є діаметр диска – від нього залежить глибина пазів. У пристроях використовуються диски розміром від 115 до 220 мм. Також має значення потужність приладу та максимальна кількість обертів за хвилину - від цього залежить швидкість різу та його якість. Крім основних параметрів, варто звернути увагу на додаткові характеристики:

 • наявність запобіжної муфти для захисту від перевантажень;
 • наявність фіксатора для швидкої та зручної зміни дисків;
 • наявність захисту від випадкового запуску;
 • наявність функції безперервного штроблення для підтримки стабільного різання на одному значенні.

Елпром пропонує купити штроборізи у Дніпрі за вигідною ціною і дає можливість придбати товари з різними функціональними параметрами, що дозволить кожному підібрати оптимальний пристрій.